Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deweloper zlecił ankietę na temat górek czechowskich. Są wyniki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 17:45 Powrót do artykułu
TBV się zmiażdżył ta ankietą. Tysiące podpisów przeciw i wynik ankiety jak Korei. Przecież to jaja. I to sami z siebie sobie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga dewelotroll . Non stop o śmieciach no i dziękuje za.....park. Taki naja w wąwozie LSM? Z trawką z marketu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie infrastruktura to bedzie można z górek skorzystać bo póki co teraz tylko z okna popatrzec czy na zdjęciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos robi niezly przekret w lublinie. ja tez chce za przyslowiowa zlotowke kupic dzialke a potem przeksztalcic ja na budowlana. to tak samo jakbys wplacil 1 tys zl do komisu na malucha a wyjechal najnowszym mesiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu niby nie wierzyć wynikom ankiety? mieszkańcy potwierdzają, że ankieterzy chodzili, sporo osób też przyznaje się że jest ZA zabudową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na chwile zastanówmy się co zrobiło by normalne miasto dbające o swój majątek i mieszkańców Pkt 1 Miasto daje deweloperowi wybór, albo odsprzeda teren miastu albo będzie go sobie trzymał odłogiem, sprzątał i płacił podatki. Deweloperowi momentalnie mięknie rura. Pkt 2 Miasto wyznacza gdzieś na posiadanych gruntach wielohektarowy teren pod zabudowę mieszkaniową, dzieli go na działki i sprzedaje każdemu chętnemu na wolnym przetargu. Efekt? Miasto jest kilkadziesiąt baniek do przodu. Tak by było gdyby było normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ilu jest obrońców górek ja znam 1 tylko a w ankiecie prawie 9 tysięcy osób się wypowiedziało na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywała ta pracownia? Baaaardzo rzetelma. Teraz wyniki wyborów drukować. Człowiek to jednak ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a czemu niby nie wierzyć wynikom ankiety? mieszkańcy potwierdzają, że ankieterzy chodzili, sporo osób też przyznaje się że jest ZA zabudową?
 wyniki ankiety podważają tylko te oszołomy co się samozwańczo nazwali "obrońcami", siedzi jedna i ta sama osoba na forum i pisze brednie nt ankiet, chodzili normalnie od mieszkania do mieszkania, przedstawiali się, nikt nic nie kombinował ale jak widać na załączonym obrazku oszołomy nie mogą się z tym pogodzić i wymyślają kolejne bajeczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie chce mi się cytować poprzedniej wypowiedzi. Na Czechowie nie znalazłam nikogo, absolutnie nikogo kto by chciał aby ograniczyć w efekcie biologicznie zniszczyć Górki i dać tam bloki. Widzicie jak oni budują . Ciasnota płoty. To jakieś smutne żarty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy chcą parku i bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam sporo osób, którym Górki w obecnej postaci się zupełnie nie podobają. I te osoby mieszkają przy samych Górkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Czechów napisał:
undefined napisał:
Wyniki ankiet odzwierciedlają stan faktyczny - na górki chodzi garstka ludzi. Większość omija szerokim łukiem te "cenne przyrodniczo" tereny. Widocznie nie wszystkich jarają dzikie krzaki i pochowane w nich śmieci.
Ja byłem jednym z tych co wyraża zgodę na budowę bloków i się tego nie wstydzę.
 Takich jak ty jest więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieterzy, a właściwie ankieterki faktycznie odwiedzali mieszkańców Czechowa, na pewno było to zimą, byłem wtedy u mamy, przyszła taka piękna blondynka, że do dziś pamiętam jej piękne kręcone blond włosy, mama dojrzała kobieta, niekoniecznie chciała brać udział w ankiecie i wtedy ona zapytała: czy myśli Pani, że gdyby Pani zdanie w tej sprawie nie było ważne, to przeszkadzałabym Pani w to sobotnie popołudnie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga 4 poniższe wypowiedzi pochodzą od jednego tego samego wynajętego złego człowieka bez godności. Dlaczego kupczy pewną częścią ciała odpowiedz sobie sam. Pamiętaj trollu karma wraca. W następnym życiu będziesz szczurem. Nawet nie chomikiem europejskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ankiecie n/t bożego narodzenia karpie opowiedziały się na tak. A przynajmniej tak twierdzi dewelocwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa, ankieterzy byli tak wstydliwi i nie chcieli się przyznać na czyje zlecenie ta ankieta, że aż w nagłówku pierwszej strony ankiety umieścili napis "na zlecenie Tbv", A żeby jeszcze bardziej to wszystko zakamuflować to dorzucali każdej ankietowanej osobie magnesy z logo Tbv, Tak kamuflować to mogą się tylko najlepsi z najlepszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przynajmniej wiadomo, że większość mieszkańców Czechowa chciałoby coś zmienić na górkach, bloki i park to wbrew pozorom nie jest głupie rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wpływ na wyniki ankiety mogło mieć to, że Wiceprezesem fundacji od ankiety jest dr Mariusz Gwozda, który jest również członkiem Rady Nadzorczej MOSiR Lublin? Jeżeli tylko taki, że pytali o rzeczy, które już dawno w większej ilości powinny być wykonane w Górkach Czechowskich, to pogratulować ankietowanym i dziennikowi, który aż świeci się od reklam ankietera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróciwszy z kolejnej otwartej publicznej dyskusji w sprawie zamiany Studium, które umożliwiłoby przedstawioną w ankiecie zabudowę, już wiem dlaczego była tam tylko jeden dziennikarz i to z mediów publicznych... Właściciel terenu również najwyraźniej uznał, że zamiast udziału w dyskusji robić propagandę, która uwłacza bardziej ankietowanym niż jemu samemu. Spokojnie, jesteśmy na etapie afery reprywatyzacyjnej sprzed 5. lat, co oznacza, że za kolejne 5. komuś przyjdzie się wstydzić i to nawet jak wyczyści własne dyski i archiwalne wpisy. Co nam hańba gdy talary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...